Všeobecné Info

Areál skladov sa nachádza v priemyselnej časti mesta Zlaté Moravce. Vchod areálu je napojený priamo na cestu 2. triedy smer Zlaté Moravce – Partizánske. Veľkosť plochy celého areálu je 60 000 m², z čoho plocha skladov zaberá 5000 m².

Keďže kladieme veľký dôraz na bezpečnosť, samostatné objekty ako aj celý areál sú ohradené, zabezpečené alarmom, kamerovým systémom a dokonca stálou strážnou službou. 

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti dopravy vieme využiť v prospech zákazníka a ku všetkým službám prenájmu poskytujeme komplet vlastný dopravný servis:

 • preprava od kusových zásielok až po veľkoobjemové – 100 m² prepravy
 • špeciálne nadrozmerné prepravy
 • ADR prepravy

Vieme sa plne prispôsobiť požiadavkám zákazníka a tovar Vám vieme doručiť vcelku alebo po častiach, jednoducho “na mieru”.

Poskytované služby

Parkovanie 

Poskytujeme parkovanie pre PKW, LKW, prívesy, návesy – obytné, špeciálne vozidlá, poľnohospodárske stroje, traktory a príslušenstvo.  

Možnosť parkovania je rozmanitá, dá sa dohodnúť na hodiny, dni, počas víkendov alebo sviatkov, cyklicky sa opakujúce parkovanie – každý víkend, 2 krát mesačne a pod.

Pre parkovanie je možné využiť vonkajšiu parkovaciu plochu, vnútorný studený alebo dokonca vnútorný temperovaný priestor. V prípade potreby zvýšenej bezpečnosti je k dispozícii priestor strážený alarmom, kamerovým systémom a PCO – prepojeným priamo na políciu SR

Skladovanie

Poskytujeme možnosť prenájmu jednotlivých paletových miest, časti regálovej zostavy, komplet skladovacej mriežky, prípadne len plochy v m².

Poskytované skladové priestory:

 • Vonkajšie sklady – otvorené
  • Možnosť uskladniť stavebný materiál, železo, prázdne obaloviny, kontajnery … 
 • Vnútorné sklady
  • Temperované – ideálna voľba pre potraviny, tekutiny, víno …
  • Studené – železo, bedne, plasty …
   • možnosť skladovať na podlahu, ak ide o tyčový materiál, atypické rozmery dební, paliet, prípadne stohovať na seba rovnaký charakter tovaru a rozmeru 

 

Prenájom skladovacej mriežky

Ide o samostatný priestor ohraničený deliacou stenou od 200 m² až do 1000 m². Výhodou je voľná plocha, variabilné regálové zostavy, vlastný vchod, ALARM a vlastný merač elektrickej energie.

Podlaha skladov je pancierová, je možné ju vystaviť zaťaženiu do 10 ton/m². Povrch podlahy tvorí vysoko leštený poter, ktorý je hygienicky nezávadný a ľahko umývateľný.

Samotné regálové zostavy sú tvorené systémom META DE- Arnsberg /vid príloha/ 

Zostavy sú EU – certifikované

 • variabilita stĺpca do 12-ton
 • variabilita paletového miesta do 1-tony / výška 2 m

Ku skladovaniu Vám vieme poskytnúť online skladovací – zakladací systém, ktorý šetrí čas a celý proces vybavíte bez zbytočných papierov.

Výhodou ONLINE SKLAD IN-OUT je okamžitý prehľad o obsadenosti skladového miesta, regálu alebo zostavy.

Prenájom manipulačnej techniky

Možnosť variability skladov s vlastnou manipulačnou technikou, prípadne prenájmom zakladacích vozíkov, paletových VZV do nosnosti 6-ton.

V prípade prenájmu techniky možnosť vlastnej obsluhy, prípadne poskytujeme obslužný vyškolený personál podľa dohody.

K manipulačnej technike vieme poskytnúť palety – štandard, atyp, GT- boxy, baliaci a obalový materiál, páskovacie stroje, podkladacie hranoly, prepravné bedne, upínacie gurtne, pásy, protišmykové gumy, atď.