Expresná medzinárodná nákladná doprava

Sme firma ktorá medzinárodnú nákladnú dopravu vykonáva v rámci celej Európskej únie. Prepravu tovaru zabezpečujeme vlastnými vozidlami rôznych prepravných kapacít podľa požiadaviek zákazníka. Pre nákladnú dopravu v štátoch Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Dánsko,  Francúzsko a Švajčiarsko máme vytvorenú sieť vozidiel, kde vieme cca do 2 hodín reagovať na prípadnú objednávku prepravy, tovar naložiť a  podľa požiadavky klienta doručiť na miesto určenia.

Mercedes Actros naves mas express

Kuriérske a doručovateľské služby

Kuriérske a doručovateľských služby vykonávame v rámci celej Európskej únie. Uvedomujeme si, že zásielky a tovar si vyžadujú individuálne riešenia, a preto sa snažíme vyhovieť všetkým Vaším požiadavkám a snažíme sa zabezpečiť najefektívnejšie riešenie.

Mercedes sprinter 18m mas express

Špedícia a zasielateľstvo

Špedičné služby a zasielateľstvo vykonávame v rámci celej Európskej únie. Okrem domáceho slovenského trhu máme najsilnejšie pozície v rámci EÚ vybudované najmä v krajinách Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Dánsko,  Francúzsko a Švajčiarsko. Ochotne pre Vás zabezpečíme dopravu aj do iných krajín.

Expresná vnútroštátna nákladná doprava

Okrem medzinárodnej nákladnej dopravy zabezpečujeme aj vnútroštátnu nákladnú dopravu. Vďaka nášmu vozovému parku sme pripravený Vám zabezpečiť vnútroštátnu nákladnú dopravu v rámci celej SR.

Mercedes Actros solo mas express

Samozrejmosťou je:

  • Poistenie tovaru aj vozidiel podľa dohovoru CMR
  • Poistenie zodpovednosti za škodu
  • Vybavenie vozidiel mobilnými telefónmi a GPS navigáciou
  • Individuálny prístup ku každému zákazníkovi
  • Informovanie zákazníka o polohe jeho tovaru pomocou SMS správ alebo on-line Monitoringu
  • Dlhoročná prax a pravidelné školenia našich vodičov
  • Komunikácia v slovenčine, nemčine a angličtine