Pretože náš zákazník vie, že jeho potreby sú pre nás prvoradé. Zákazníci MAS expressu neustále spoznávajú, že rýchlosť, spoľahlivosť a presnosť s profesionálnym individuálnym prístupom sú našou najväčšou konkurenčnou výhodou. Skúste a presvedčte sa …

Rýchlosť

Rýchlosť je najostrejšou črtou našich služieb, preto sme našu dopravnú činnosť nazvali MAS express. Vďaka profesionálnej koordinácii pracovnej činnosti je doprava nákladov skutočne veľmi rýchla. Napr.: Preprava tovaru na trase Slovensko – Nemecko nepresiahne 8-24 hodín, v prípade zbernej služby, je doba doručenia v rozmedzí od 12 až 96 hodín.

Dynamika

V štátoch: Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Dánsko, Francúzsko a Švajčiarsko máme vytvorenú sieť vozidiel, kde vieme cca do 2 hodín reagovať na prípadnú objednávku prepravy, tovar naložiť a podľa požiadavky klienta doručiť na miesto určenia.

Spoľahlivosť

Bezpečnosť vášho nákladu je u nás poistená do výšky 33 300,- € pre každé vozidlo do celej Európy. Naši vodiči, ktorých vek je od 27 rokov, sú skúsení profesionáli s potrebnými jazykovými znalosťami. Sú vybavení mobilnými telefónmi a modernými satelitnými navigačnými prístrojmi, ktoré spoľahlivo pomôžu dopraviť tovar k zákazníkovi. S dispečérmi sú vodiči v neustálom kontakte.

Presnosť

Pri preprave tovaru je mimoriadne dôležité, aby bol doručený včas. Expresné služby, profesionalita pracovníkov a spoľahlivý vozový park zabezpečia, že Váš tovar bude v správnom čase na správnom mieste. Samozrejmosťou je presné dodržiavanie dohodnutých podmienok prepravy alebo iných špeciálnych požiadaviek klienta.

Flexibilita

Pomocou SMS správ a On-line monitoringu vieme svojich zákazníkov operatívne informovať o polohe vozidla, tým zákazník môže operatívne rozhodnúť o prípadných zmenách alebo doplnení tovaru, preto náš zákazník má vždy istotu a značné časové a finančné úspory. Vďaka našim zmluvným partnerom, skúsenostiam a individuálnemu prístupu, Vám dokážeme zabezpečiť cestnú, lodnú, vlakovú aj leteckú prepravu tovaru do celého sveta.

Spokojnosť zákazníka

Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou. Napomáha k tomu starostlivosť o sociálne zabezpečenie, životné a pracovné prostredie pre našich pracovníkov, ktorí svojim vystupovaním a prístupom k práci budujú dobré meno našej spoločnosti. Efektívnosť a vysoká kvalita všetkých činností poskytovaných v oblasti autodopravy je predpokladom na upevnenie a neustále zlepšovanie nášho postavenia na domácom trhu.