expresná medzinárodná nákladná doprava

Vďaka precíznemu systému riadenia a špičkovému vybaveniu sme pripravení Vám zabezpečiť medzinárodnú nákladnú dopravu vlastnými vozidlami rôznych prepravných kapacít podľa Vašich špecifických požiadaviek.

Vitajte na stránkach MAS Express – expresná medzinárodná nákladná doprava

Expresná medzinárodná nákladná doprava MAS express je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá prináša svojím zákazníkom pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu svojimi službami v oblasti medzinárodnej dopravy od roku 2004.

Špecializujeme sa na medzinárodnú nákladnú dopravu a logistiku(predovšetkým oblasť strednej a západnej Európy – Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko, Belgicko, Luxembursko, Holandsko, Dánsko,  Francúzsko a Švajčiarsko). Rovnako sa však zaoberáme aj vnútroštátnou nákladnou prepravou a špedíciou. Od vstúpenia na dopravný trh neustále zvyšujeme profesionalitu, kvalitu a rýchlosť našich služieb v rámci poskytovania medzinárodnej nákladnej dopravy.

Vďaka precíznemu systému riadenia a špičkovému vybaveniu sme pripravení Vám zabezpečiť medzinárodnú nákladnú dopravu vlastnými vozidlami rôznych prepravných kapacít podľa Vašich špecifických požiadaviek. Počas celého obdobia je spokojnosť zákazníka a neustále zdokonaľovanie služieb našou najvyššou prioritou, preto sa MAS express stal synonymom

 •  pre rýchlosť, dynamiku a flexibilitu prepravy tovaru,
 • pre spoľahlivosť a presnosť doručovania zásielok,
 • pre profesionálny a individuálny prístup ku zákazníkovi.

Skúste a presvedčte sa, ako funguje rýchla, spoľahlivá medzinárodná nákladná doprava v praxi a pridajte sa tak k širokej skupine spokojných zákazníkov našej spoločnosti MAS express.

Vy viete kam, MAS express vie ako.

tím MAS express

Ako to funguje?

mas express manual
odberateľov v rámci EU
zamestnancov
vlastných vozidiel
prepráv

Služby, ktoré zabezpečujeme

Nákladnú dopravu vykonávame v rámci celej Európskej únie. Prepravu tovaru zabezpečujeme vlastnými vozidlami rôznych prepravných kapacít podľa požiadaviek zákazníka.

Aktuálne články

FAQ

Celý prepravný proces začína prijatím žiadosti o prepravu zo strany klienta. Naši zamestnanci požiadavku ihneď spracujú.

Naše operatívne oddelenie sa ujme klientovej požiadavky a okamžite začne vyhľadávať najlepšie možnosti prepravy, šité na konkrétnu požiadavku.

Klient dostane prvú ponuku obratom do 15 minút od prijatia požiadavky.

V prípade vyhovujúcich podmienok na strane klienta čakáme na potvrdenie nami vyhotovenej ponuky. Po pozitívnej odpovedi začíname realizovať prepravu.

Nasleduje štandardný priebeh prepravy, teda dopravca príde na nakládku, tovar naloží a následne po transporte tovar vyloží na vykládke.

Dopravca na záver zašle doklady od prepravy spoločne s fakturáciou, ktoré po následnom spracovaní zasielame klientovi.

Čím sme špeciálny?

Máme 750 odberateľov v rámci EU, skúsených zamestnancov, cez 50 vlastných vozidiel.

Skladové priestory
Manipulačná
technika
medzinárodná
doprava
Vozový
park

Zadajte dopyt

  Warehouse
  • Továrenská 2118, 953 01 Žitavany-Zlaté Moravce, SLovakia

  • +421 37/642 25 05

  MAS-SK s.r.o.
  • Kňažická 97/37, 951 97 Žitavany-Kňažice, Slovakia

  • +421 37/642 25 05